Transfery po Praze, Doprava po Praze, Doprava z letiště a na letiště, Pracovní cesty, Hotelové limuzíny, Pronájem řidiče, Svatby, Výlety

Autorská práva

Veškeré texty, obrázky, grafika, animace, design, videa a jejich uspořádání na stránkách www.transportserviceplzen.cz jsou chráněné autorským právem.

Obsah těchto webových stránek nesmí být pro komerční účely kopírován, rozšiřován, pozměňován nebo zpřístupňován třetím osobám.

Chování uživatelů

Při používání těchto stránek Uživatel nesmí zasahovat do bezpečnosti těchto stránek, nemůže tyto stránky využívat k přenášení škodlivých souborů a snažit se proniknout do veřejně nepřístupných míst těchto stránek.
Uživatel je rovněž povinen ctít autorská práva Provozovatele k těmto stránkám.

Ochrana dat

Zaručujeme Vám, že všechna osobní data budeme používat pouze pro naši potřebu a s Vaším souhlasem, a že je neposkytneme v žádné podobě třetí osobě.
Řídíme se Zákonem na ochranu osobních údajů.

Váš souhlas vzniklý rezervací můžete odvolat e-mailem zaslaným na adresu info@transportserviceplzen.cz

Odkazy na jiné stránky

Na stránkách Transportserviceplzen.cz se mohou vyskytovat odkazy na stránky, nad nimiž nemá Provozovatel kontrolu. Pokud Uživatel navštíví některou z těchto stránek, měl by se seznámit s jejich zabezpečením ochrany osobních údajů. Provozovatel nenese jakoukoliv odpovědnost za postupy a politiku jiných společností.

Změny v ochraně osobních dat

Provozovatel si vyhrazuje právo jakkoliv a kdykoliv měnit svoji politiku ochrany osobních dat, přičemž aktuální stav bude vždy umístněn na těchto stránkách.

Přístupnost stránek

Majitel a provozovatel www stránek prohlašuje, že tyto stránky se snaží o maximální přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu.

Obsahová stránka prezentace je vytvořena HTML 4.01 Transitional, vizuální stránka prezentace pak s využitím CSS 2. Na stránkách WCAG si můžete ověřit validitu HTML kódu a CSS stylu každé stránky.

Při tvorbě stránek bylo přihlíženo k hlavním normám WCAG 1.0 (Web Content Accessibility Guidelines 1.0, z 5. 5. 1999), s důrazem na splnění pravidel s prioritou 1.

Vzhledem k marketingovým cílům webu a z důvodu zachování konzistence grafického prostředí stránky neumožňují měnit velikost písma.

Autor webu

WWW stránky realizoval Michal Mitas.

V případě dotazů nebo nalezení technických problémů je možné kontaktovat autora e-mailem na Michal.Mitas@email.cz

Rezervace

... ještě jste si nerezervovali cestu s námi ??
Samozřejmostí u nás je:

 • profesionální přístup a reprezentativní vystupování

 • diskrétnost

 • cizojazyčná konverzace

 • plně klimatizované prostředí vozu

 • standardní ceny

 • slevy pro stálé klienty

 • možnost objednání průvodce ke každému výletu

 • možnost objednání služeb:

  TelefonickyProstřednictvím SMSE-mailem

  +420 773 690 960
  info@transportserviceplzen.cz

  nebo PŘÍMO z našeho formuláře na stránkách ZDE


english